• Mgr. Anton Pierog

• Na škole som od 1. novembra 2022 a zastupujem kolegyňu počas materskej dovolenky. Bývam neďaleko, a tak som vymenil Krtíš za Čalomiju.

V tomto školskom roku vyučujem matematiku v ročníkoch 7 a 9, informatiku vo 4. - 8. ročníku, fyziku 8. a 9. ročník a zvyšok tvorí telesná výchova v mojej triede V. A. Okrem toho sa starám o techniku, občas čosi pridám na stránky školy a vediem krúžok Matika 9+, na ktorom pripravujem deviatakov na Testovanie 9 a prijímacie pohovory na stredné školy...

Nebol som vždy učiteľom, pracoval som aj ako dielenský majster, odbytár a vedúci expedície v bývalom závode Tesla V. Krtíš. Učiť učím rád a pôsobil som aj na Horehroní, vo Veľkom Krtíši, či na dvakrát vo Zvolene.

Som aj internetovo činný, čo potvrdzujú napríklad moje stránky alebo internetová vizitka.