• Oznam vedúcej ŠJ

• OZNAM  ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

Odhlásiť, respektíve prihlásiť na stravu je každý stravník povinný 24 hodín vopred/deň vopred  do 13,30  hod. /Vo výnimočných prípadoch pri náhlom ochorení  do 7,30 hod. ráno a to osobne alebo na tel. číslach : 047/4875145, 0908698702 .

Zákonný zástupca dieťaťa/žiaka zo stravovania svoje dieťa odhlasuje pri chorobe, odchode zo školy a pod. Za neodobratú a včas neodhlásenú  stravu sa finančná  náhrada neposkytuje. Prvý deň choroby rodič môže odobrať neodhlásenú stravu do obedára podľa platných hygienických opatrení do 13,30hod.

Ak žiak, ktorý poberá dotáciu k strave /hmotnú núdzu/ nebude vyhlásený, rodič uhrádza plnú sumu za nevyhlásenú stravu, ktorú si potom môže  odobrať do obedára podľa platných hygienických opatrení do 13,30 hod.

Zuzana Čierna

Vedúca školskej jedálne